Czytam i polecam

15 komentarzy:

 1. Hej! Mam takie pytanko, czy mogłabyś zmienić ,,mojeopowiadanieojustiniebieberze" na Do Not Leave Me Alone - bo to jest prawdziwa nazwa bloga
  Z góry dziękuje ;***

  OdpowiedzUsuń
 2. Natalie straciła wszystko, pozostała jej tylko tęsknotą.
  Carrie straciła wszystko, a pozostały jej tylko głębokie rany.

  Oni nie byli nasyceni. Żądza krwi, strachu oraz pożądania ponosiła ich tak bardzo, że byli w stanie posunąć się znacznie dalej niż planowali. Nie czuli nic, nie posiadali sumienia póki w ich pustych, zimnych sercach nie zagościło uczucie, którego nigdy przez całe swoje istnienie nie doświadczyli. Było im obce, tak bardzo nieznane.

  Dwie cierpiące, duszące się w katuszach przyjaciółki pochłonęły ich dusze, zawładnęły ciałem, sercem, wszystkim co mieli po prostu ich zmieniły."


  FF JUSTIN BIEBER I JASON MCCAN! >>>>>>>>> http://change-them.blogspot.com

  Serdecznie zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. http://behind-your-back-fanfiction.blogspot.com/ dopiero zaczynam i serdecznie zapraszam (: ~ Kinga

  OdpowiedzUsuń
 4. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej. Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona. Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć. Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.


  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/

  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszam do siebie :)
  http://forbidden-crystal.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. apraszam do współpracy jezeli jesteś chętna pisz na tt :) @roleyhopes
  Niepoważna dziewczyna, paranoik,która uważa że świat stoi przeciwko niej.wyjdzie z bagna w które wprowadził ją tajemniczy chłopak?

  http://opowiadanie-blinger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://tattooed-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Katie straciła rodziców i starszego brata. Została sama z młodszym bratem. Trafiła do swojego wuja, potem poznała Justina. Rzuciła dla niego wszystko i uciekła z nim. Po pewnym czasie Justin znikł, Wuj zmarł zostawiając jej spory majątek. a Katie dowiedziała się ze jest w ciąży. Musiała wrócić. Po 5 latach, gdy już ułożyła sobie na nowo życie, Justin wrócił. Znów mieszając w jej życiu. Jaką tajemnice ukrywa Justin? Czy między dwójką znów zaiskrzy? Czy Katie wybaczy Justinowi? http://feelings-dont-die.blogspot.com/ - Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Każdy myśli, że liceum w New Jersey to spokojne miejsce lecz to się zmieni. On przeprowadza się szukając zemsty. Ona jest młodszą siostrą członka gangu, co jeśli ich seria spotkań zaowocuje w coś większego? Czy będzie potrafił ją wystarczająco ochronić? Co się stanie jak dziewczyna zniknie??
  Serdecznie zapraszam na -->http://zakochananutella.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla jej rodziców on był zwykłym ćpunem i niczym więcej za to dla niej był wszystkim.
  Miłość była czymś co ich połączyło...nawet jego nałóg tego nie zmienił.
  Próbował się zmienić dla niej i zaczęły wszystko się układać.
  Choć w oczach jej rodziców nadal był tym samym przybłędą
  co wcześniej.
  Nadszedł moment w którym wszystko się zmieniło....
  Jeden Wieczór....
  Dwa samochody...
  Wypadek który zmienił ich życie...
  Od teraz jej życie będzie innego...
  W tym momencie złamali go...
  Zapraszam na moje drugie opowiadanie
  http://begin-again-justin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. DWOJE LUDZI..

  Dwa światy, różniące się od siebie niemal, że każdym szczegółem. Ona i On. Do tej pory niby różni ludzie, ale mimo wszystko życie stawia ich na tej samej drodze. Młoda dziewczyna, pochodząca z bogatego domu, pełnego miłości i szczęścia, lecz do czasu w którym pojawia się on. Chłopak, którego życie jest całkowitym przeciwieństwem szczęścia. Ciągłe rodzinne kłótnie, brak pieniędzy i poczucia bezpieczeństwa. Czy to nie dziwne, że mimo wszystko ludzie całkowicie do siebie nie podobni znajdą w sobie pocieszenie, czy może los, który sprawił że oboje się poznali doda im więcej nieszczęścia niż mieli wcześniej?
  _____

  Witam .

  Chciałabym wszystkich serdecznie zaprosić na bloga pt. "BECAUSE i DIRECTED MY LIFE" (http://desireshavenolimits.blogspot.com/) Nie jest to żadne tłumaczenie. Mam nadzieje, że Wam się spodoba. Jeżeli przeczytacie to bardzo proszę o wasz komentarz, opinię. To naprawdę się dla mnie liczy.

  Dla zaciekawionych, tu jest zwiastun - http://desireshavenolimits.blogspot.com/p/zwiastun.html .

  Pozdrawiam. : D

  OdpowiedzUsuń

 12. Adres: http://justinabbycommenlove.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=qr6LGXRki7E&list=UUqkHqwDXCwBuXTZn2q1UuDg


  Co połączyło dwa, zupełnie inne światy? Hmm, spóźnienie. ONA, spuźniła się. On, z czystej grzeczności zaproponował podwózkę. Nienormalna, bo wsiadła do samochodu zupełnie obcego faceta? Pewnie tak. A co kiedy to wcale nie było pierwsze i ostatnie spotkanie? Raczej tto nie możliwe, gdyż jest wolontariuszem w domu Abygail...


  Ona, nie ma praktycznie nic. Wychował ją dom dziecka. Nie widziała rodziców, i zapewne nigdy nie zobaczy.

  On, ma wszystko czego tylko zapragnie na pstryknięcie palcem. Bogty właściciel firmy, którą odziedziczył po rodzicach.

  Jednak, przeszłość wlecze się za nami nie ubłagalnie...

  OdpowiedzUsuń

 13. ***Justin's P.O.V***

  Usiadłem na jednej z parkowych ławek, odsuniętych o kilkanaście metrów od placu zabaw. Słońce świeciło w swej pełnej okazałości, nieba nie pokrywała żadna chmura, a ciepły wiatr przyjemnie otulał skórę. Drzewa kołysały się delikatnie pod wpływem podmuchów, natomiast w powietrzu rozbrzmiewał dziecięcy śmiech.

  A ja siedziałem i patrzyłem.

  Wypatrywałem wzrokiem każdą małą dziewczynkę, bawiącą się na placu. Obserwowałem ich radosne twarzyczki, przyzdobione uśmiechami. Widziałem każdy kosmyk włosów, tańczący na wietrze, który co chwila odgarniały z twarzyczek. Patrzyłem również na ich małe ciałka, zgrabnie poruszające się po parku. Na ich chude nóżki, przebierające z prędkością światła, i na ich pupki, kołyszące się z każdym krokiem.

  A wewnątrz mnie rosło podniecenie.

  Każda z nich była inna. Każda była niepowtarzalna. Każda poruszała się na swój własny sposób i każda śmiała się swoim cienkim głosikiem, rozbrzmiewającym w moich uszach. Chciałem dotknąć chociaż jedną z nich. Chciałem ją przytulić, pogłaskać i szepnąć do uszka, że jestem jej przyjacielem, któremu może zaufać.

  A wtedy pragnąłbym o wiele więcej.

  Pragnąłbym ujrzeć jej nagie ciałko, delikatnie drżące pod moim. Pragnąłbym poczuć malutkie dłonie, które próbowałyby mnie powstrzymać. Usłyszeć cichutki płacz, który, mimo że bolał, był równocześnie piękny. Pragnąłbym poczuć ciepły oddech tego maleństwa na swoim policzku. Jednak najbardziej chciałbym pieścić jej nagą, gładziutką skórę i poczuć ją od środka.

  Kim byłem? W swoim odczuciu człowiekiem, który obdarza dzieci własnym rodzajem miłości. Natomiast w oczach innych, zwyrodnialcem, pozbawionym uczuć. Człowiekiem, który powinien smażyć się w piekle, bez prawa zstąpienia na ziemię.

  Zwykłym pedofilem.

  ***

  Zapraszam :)

  http://goodnight-sweetheart-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 14. Mieszkając w Levittown wiedziałem, że życie nie będzie proste. Z dnia na dzień byłem pewniejszy, że ja i moje rodzeństwo nie mamy czego szukać u rodziców, których poniósł świat sławy. Odległe problemy stawały się realne, a pieniądze, czy nawet jedzenie trudniejsze do zdobycia. I myśl, że kłamstwo może nam pomóc była naprawdę głupia, jednak prawdziwa. Nigdy nie sądziłem, że odegram główną rolę we własnym życiu, jednak jako zupełnie ktoś inny. Jako ktoś, kto nie zasługuje na szczęście, jakie otrzymał.

  ~~*~~*~~*~~

  Serdecznie zapraszam do opowiadania z Justinem Bieberem i Lily Collins, może akurat ci się spodoba!:)
  feelings-do-not-always-lie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń