Spam

291 komentarzy:

 1. Czarny anioł. Jak ona mogła się w nim zakochać? tyle bólu i cierpienia jaki jej zadał.
  Człowiek bez uczuć i granic.
  Człowiek, który potrafi zabić z zamkniętymi oczami.
  I wtedy zielone oczy pociemnieją, a ciało opanuje furia...
  Kathleen to dziewczyna z marzeniami. Żyje w swoim poukładanym świecie nikomu nie przeszkadzając. Hmm.. no a może jednak?
  Jedna noc, a jej życie staje się koszmarem.
  Historia w której będzie ból, cierpienie. Dowiesz się co to sens życia, którego Kath już nie rozumiała. po tym wszystkim co On jej zrobił, zagubiła się w ciemnej nocy bólu.
  http://moj-czarny-aniol.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłość
  Ból
  Cierpienie
  Strach
  Modlisz się, by kolejny dzień przyniósł z sobą szczęście.
  Chcesz zaznać spokoju.
  Nie masz siły uśmiechać się, gdy ból bierze górę.
  Wtedy najlepszym wyjściem jest żyletka.
  Od częstego użytku jest już brudna.
  Lecz Ty jej nie umyjesz.
  Ona jest równie brudna jak Twoje życie.
  Tak samo zużyta i wykorzystana.

  Tak, mam dokładnie tak samo..

  Zayn mnie wykorzystał. Pozbawił uczuć.
  Zrobił ze mnie jeszcze gorszego potwora niż on.
  Przez niego moje życie to piekło.
  Przesiąkam tym gównem.
  Chce uciec.
  Pozbyć sie wspomnień.
  Zapomnieć..
  Ucieczka w tej sytuacji wydaje się najlepsza.
  Najciekawsza..
  Tylko jak? Skok z mostu? Nie, paniczny lęk przed wodą mi to umożliwia. Już próbowałam.
  Żyletka? Przecięta żyła? To także odpada.
  Tabletki i nieskończony sen..

  http://mojego-jutra-nie-ma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie zapraszam na siódmy rozdział ;)
  http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam się szczerze, że jeszcze nie przeczytałam Twoich rozdziałów, ale z chęcią to zrobie jeśli będziesz miała ochotę zajrzeć do mnie. Wiem, że współpraca blogowa działa w obie strony, dlatego jeżeli odpowiesz na mój komentarz to z chęcią przeczytam Twoje notki i solidnie skomentuję:)
  Mam nadzieję, że nie spłoszy Cie ilość moich notek. Pare z nich jest streszczona, z resztą też to zrobię.

  O czym pisze?
  Opowiadanie. Główna bohaterka- Katina, jest zwykłą dziewczyną o niezwykłym charakterze. Chodzi w dresach, słucha rapu, jest silna psychicznie, ma paru przyjaciół i kochających rodziców. Jej życie zmienia się po próbie gwałtu, z której ratuje ją tajemniczy Leon, w którym dziewczyna się zakochuje. Czy coś wyniknie między nimi?
  Jeśli chciałabyś się dowiedzieć, zapraszam.

  Na każdy komentarz odpowiem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do nas ♥
  http://her-protectorjbff-tlumaczenie.blogspot.com/

  "Obiecał chronić ją,pomóc jej i uczyć ją. Chciał jedną rzecz w zamian -Jej CIAŁO w każdej chwili w każdym miejscu gdziekolwiek będzie chciał.''

  OdpowiedzUsuń
 6. ZAPRASZAM:

  http://love-is-hard-baby.blogspot.com/

  "Warto jest kochać zakazany owoc, dla samego choć posmaku miłości.

  Nie żałuje."

  Głowni bohaterowie: Miley Jones & Justin Bieber.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://spogladac-wstecz.blogspot.com
  Budzę się rano, spoglądam za siebie. Widzę ludzi, obrazy, których już nie ma. Leniwie się przeciągam i wyrzucam z głowy resztki koszmaru. Nie lubię snów. Rozdrapują stare rany, pokazują obrazy, na które tak bardzo nie chcę patrzeć.

  Nabawiłem się bezsenności. Wieczorami popijam tylko kolejne kawy by pozbyć się tego ciążącego mi uczucia zmęczenia. Nie chcę spać. Chciałbym już odejść. Chciałbym zniknąć ze świata i zostać zapomnianym.
  Do tej pory dążyłem do tego, żeby stać się niewidzialnym. Udało mi się. Człowiek, którego imienia nikt nie zna. Ot, taki tam zwyczajny mieszkaniec kwatery w jednej z Londyńskich kamieniczek. Jestem tak na wskroś zwyczajny, że chyba bardziej się nie da. Jedyne, co odróżnia mnie od innych ludzi to fakt, że skrywam w sobie tajemnice. Wiele tajemnic. Nie... I tak Ci nie powiem.
  Osiągnąłem mój cel. Nikt mnie nie zna, nikt za mną nie tęskni. Nie mam przyjaciół, nie mam rodziny, nie mam znajomych. Dla nich jestem martwy. Zdradziłem ich i to zawyrokowało nad moim życiem i moją samotnią. Nie, nie żałuję. Zasłużyłem.
  Teraz mogę tylko w męczarniach powracającej przeszłości oczekiwać dnia ostatecznego, kiedy aniołowie zstąpią na ziemię i strącą mnie w otchłanie piekielne, skąd przybywam.

  Cyrille Nolan.

  OdpowiedzUsuń
 8. SPAM
  "Drobna sylwetka resztką sił zaczęła się podnosić. Postać była cała we krwi, siniakach i zadrapaniach. Nagle, ku zdumieniu, Riley spojrzała... dokładnie na kopię samej siebie! Żadna z nich się nie ruszyła, obie mierzyły się przez chwilę wzrokiem. Nagle sobowtór dziewczyny poderwał się i rzucił na Riley.
  Brunetka w ostatniej chwili ujrzała jakiś błysk.
  Poczuła ból rozchodzący się w klatce piersiowej.
  Ostatnie, co udało jej się zapamiętać, to słowa obcej dziewczyny.
  – Wybacz, ale nie pozwolę na to, abym tak cierpiała."

  Zapraszam na:
  http://zaplatana-w-mitologie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubisz Igrzyska Śmierci i opowiadania na ich podstawie? Świetnie! Na moim blogu przeczytasz historię o dziewczynie, która trafiła na Pierwsze Ćwierćwiecze Poskromienia wraz z dwunastoletnią siostrzyczką swojej najlepszej przyjaciółki. Czy uda jej się obronić małą Cathy? Czy OBIE wrócą do domu?
  Czy miłość nie stanie jej na drodze do wygranej?

  Zapraszam do czytania!

  spiew-kosoglosa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiktor Lubrzański według zwykłych ludzi, wygląda na zwykłego, niepozornego mężczyznę po czterdziestce. Jednak on skrywa pewną tajemnicę. Otóż po ziemskim padole chodzi już od trzystu piętnastu lat. Tak. Macie rację. Facet jest nieśmiertelny.

  A wszystko zaczęło się 24 grudnia 1710 roku, kiedy to spotkał Roberta. Powiedział on Wiktorowi, że jest "inny" i powierzył mu ochronę swojego miasta, Huragy.

  Od tamtej pory Lubrzański chroni Huragy, miasta, które znajduje się tylko w jego głowie.

  Zapraszam na http://byc-niesmiertelnym.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej :3
  Ta historia opowiada o dziewczynie, która na nowo wraca do swojego rodzinnego miasteczka, ale znajomi, których opuściła, zmienili sie o 360 stopni. Również Hanne spotkają rodzinne problemy. Jest to opowieść o zwykłym życiu, które jest trochę urozmaicone różnymi wydarzeniami życiowymi. Jeśli jesteś ciekawa dalszych losów Hanny Evans, to zajrzyj i wyraź swoje zdanie na temat bloga :>
  http://siete-personalidad.blogspot.com/
  Adolescente

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam.
  http://wanna-be-your-destiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Historia dwóch odmiennych światów. Świata wiecznej imprezy, nieleagalnych wyścigów, i świata bólu, samotności i cierpienia. Niallowi, nie jest potrzebne to co Harremu, mu wystarczy tylko ból.

  Zapraszam na bloga o miłości męsko-męskiej:
  free-yourself-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Koperta z wielkim czerownym nadrukiem SPAM!
  Dylan ma dług u Halla Muttersa, jednak brak funduszy aby go spłacić. Jak z nieba spada mu Jeffrey ze swym przyjacielem Georgem i ich przeżyciami. Po plamach whiskey i petach zmieszanych z olejem samochodowym rozpoznasz szlak, który przebyli na przełomie lat 50 i 60 Dylan i Jeff. Ślad ten jednak zobaczyła też mafia. Teraz jednak nikt już nie zadaje szyku samochodem o marce Cadillac, nikt nie wkłada pieniędzy do szafy grającej aby posłuchać rock n' rolla, nikt już nie boi się mafii z Nevady, chyba tylko jak zagraża przystojnemu bohaterowi filmu. A whiskey chowa się w porównaniu z drinkami, które można kupić dziś. Wspomnienie tamtych czasów jest tylko w filmach i tym opowiadaniu. Tyle, że w tym przypadku nie musisz nic płacić, aby przenieść się w czasie...do krainy spowitej dymem papierosów i zapachem whiskey.
  smoke-whiskey-bar.blogspot.com
  http://www.youtube.com/watch?v=7EmIMQl_ib0&feature=player_embedded#t=0
  Każdy komentarz jest na wagę złota więc baaardzo proszę, o zostawienie opini najlepiej konstruktywnej

  OdpowiedzUsuń
 15. http://podrozepasjefotografie.blogspot.com/


  zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 16. ON - arogancki, wredny i pewny siebie..
  ONA - ułożona, cicha i żyjąca w nieświadomości..
  ZOBACZ JAK DIAMETRALNIE ZMIENI SIĘ ŻYCIE LUCY...

  ZAPRASZAMY http://knowyourselfshawty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. 26 lat temu, do trzeciej klasy liceum chodziła uczennica o imieniu Kate. Miała świetne wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz czarującą osobowość, która zagwarantowała dziewczynie sporą popularność. Kiedy nagle zmarła, jej koledzy postanowili do końca szkoły zachowywać się tak, jakby ich przyjaciółka wciąż była wśród nich. Później, w wiosnę roku 1998, do wspomnianej klasy przenosi się Harry Styles. Od razu staje się podejrzliwy wobec tajemniczej i przerażającej atmosfery panującej w szkole. Co więcej ciągle widuje piękną, lecz, wydawałoby się, zamkniętą w sobie dziewczynę, Katherine, noszącą przepaskę na oku i w samotności, na uboczu, rysującą swoje obrazy...

  Zapraszam serdecznie na : She-is-scary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Miłość? Jasne, już wolę skoczyć z mostu.
  Szczęście? Istnieje, chwilowe po alkoholu.
  Idealny chłopak? Ten gatunek wyginął już dawno.

  sexy-machine-in-hollywood-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. W świecie magii nastały mroczne czasy. Po śmierci Dumbledore'a nikt nie może czuć się bezpiecznie. Nawet ty. Za każdym zakrętem może czaić się śmierciożerca. Uważaj, możesz dostać Avadą w plecy.
  Ellie Sullivan, przyjaciółka Wybrańca, przez nieoczekiwany bieg wydarzeń musiała odłączyć się od przyjaciół. Pojechała do Hogwartu, by rozpocząć swój ostatni rok w szkole. Nie spodziewała się, że zamek został opanowany przez śmierciożerców. Wydaje się, że nikt nie może z tym nic zrobić. Nawet nauczyciele, którzy pochowali głowy w piasek. Grupka uczniów ma dosyć tyranii, jaka panuje w miejscu, które miało być ich drugim domem. Chcą rozpocząć walkę z siłami Voldemorta, ale czy im się to uda?
  Zapraszam na oddech-dementora.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. true-big-love-jb.blogspot.com
  Nie będę sie jakoś rozpisywać ,po prostu zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 21. http://siete-personalidad.blogspot.com/ Nowy rozdział :)
  Zapraszam do czytania i komentowania ;>
  Pozdrawiam :)
  Adolescente :>

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam Cię na mojego bloga z opowiadaniem fantasy o zwyczajnej nastolatce, która, podążając za swoją nieudaną randką w ciemno, wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania, szczególnie, że dodałam właśnie VI rozdział!
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. hej, mogłabyś mi podać tytuł tej piosenki Seleny Gomez ?
  Prosze abyś także mnie informowała o nowych rozdziałach ; )

  OdpowiedzUsuń
 24. Historia opowiada o osiemnastoletniej dziewczynie o imieniu Violetta. Mieszka z "Rodzicami", ale tak naprawdę są oni rodzeństwem jej prawdziwych rodzicieli. Dziewczyna znosi codzienne bicie, krzyki, wyzwiska. Ale do pewnego czasu...
  Kiedy znajduje w dokumentach numer do swojego kuzyna Nialla, od razu dzwoni do niego i prosi go o pomoc. Viola przeprowadza się do Londynu i zaczyna naukę w tutejszej szkole. Dziewczyna szybko się zaprzyjaźnia.
  Jednak wszyscy nie znają prawdy o niej. Tak samo jak ona sama. Tego samego dnia przed jej wyjazdem, po raz pierwszy objawiły jej się moce.
  Czy w końcu pozna prawdę o sobie? Czy dowie się kim i gdzie są jej rodzice? Czy po raz pierwszy się zakocha? Tego dowiecie się czytając.
  Zapraszam na bloga :D http://dzieli-nas-wszystko-jednoczy-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. http://thisisas.blogspot.com/  "Kobieta jest tylko potrzebna do seksu"
  "Tylko bajki mają szczęśliwe zakończenie"
  "Ludzie nie zawsze mogą nam dać to czego chcemy....."

  "Po deszczu zawsze wychodzi słońce"
  "Jedyne wyjście to śmierć..."
  "Daj losowi drugą szansę, kto wie co dostaniesz w zamian"
  "Chce kochać i być kochaną"

  OdpowiedzUsuń
 26. Prolog
  Ten dzień zapowiadał się tak kolorowo.Szła rano jak zawsze na spacer.Nagle zobaczyła go.Całującego się z jakąś laską.Chciała krzyczeć,płakać lecz jedyne co zrobiła to zakryła usta ręką i pobiegła ile sił w nogach do domu.Jej jedyna i pierwsza miłość ją tak zraniła.Od tamtego dnia postanowiła, że już nigdy nie będzie tą słodką i milutką Caroline....


  http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Nowy rozdział : http://true-big-love-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. http://unmasked-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Człowiek, aby uratować własne życie, a przede wszystkim życie swoich bliskich jest w stanie zrobić absolutnie wszystko. Życie nigdy nie rozpieszczało Isabelli Coleman. Odkąd pamięta chodziła po własnych, świeżo wydeptanych ścieżkach. Dokąd tym razem ją powiodą?
  Zapraszam serdecznie,
  http://ktora-droge-wybrac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Wiesz jak to jest być innym? Wiesz jak to jest kiedy ktoś pyta o twoje dzieciństwo ,rodziców ,a ty masz ochotę płakać? Nie? Ja wiem świetnie. Jestem inna ,inna od wszystkich. Uważasz to za chore? Masz rację -jest. Ale to moje życie. Życie siedemnastoletniej Chloe Jones ,która mieszka w niewielkim miasteczku Stratford w prowincji Ontario w Kanadzie razem z siostrą Lolą. Mam chłopaka ,który mnie kocha ,wydaje się idealne ,prawda? Cóż, nie jest. Ludzie kochają mnie ranić. Czasami mam wrażenie ,że jestem tylko po to by ludzie mogli pograć w grę o nazwie 'pognębmy Chloe' ,kuszące. Nieprawdaż? Jednak jest jeszcze światełko w tym ciemnym tunelu. Nadzieja? Czy po prostu głupia naiwność ,że będzie lepiej? Z dnia na dzień światło świeci coraz jaśniej ,ale czy kiedyś w końcu nie zgaśnie? W końcu wszystko ma swój koniec -nadzieja także. Czy to też się kiedyś skończy ,czy w końcu zaznam czegoś takiego jak 'szczęście'? Życie jest nieprzewidywalne ,ale czy nie jest już za późno.?

  http://i-m-not-like-everybody-else.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Kuliła się w kącie, wdychając odór alkoholu, roztaczany przez męża, który właśnie powrócił z bankietu, zwyczajowo postanawiając wyżyć się na niej. – Chodź. – warknął nagle, a ona poczuła gęsią skórkę i łzy, już zbierające się pod powiekami. Z trudem przełknęła ślinę i spojrzała w bok, przyglądając się jego sylwetce. – Nie chcę... – wyszeptała łamiącym się głosem, nagle czując jego mocny uścisk na ramieniu. – Chodź. – powtórzył głosem nieprzyjmującym sprzeciwu.
  Zapraszam na:
  http://your-pain-is-my-suffering.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. "Dostaję to, czego chcę i nie muszę gonić za wszystkim.

  Aż wreszcie przyszła ONA..."
  Zapraszam na fanfiction o Harrym Stylesie.

  http://inked-fanfiction-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Nowy rozdział zapraszam : http://true-big-love-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Emily Fray nie jest zwykłą nastolatką. Jest w połowie wampirem, w połowie człowiekiem. Ma moc, o której nie wie. Moc, która może zniszczyć cały świat.

  Jack King nie jest zwykłym facetem. Jest Łowcą Nocy. Zabija wampiry, wilkołaki, wiedźmy i inne, zagrażające ludzkości istoty.

  Co się stanie, kiedy ta dwójka się spotka?
  http://prawda-i-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. tlumaczenie-prisoncelllove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam! Kocham wręcz! I dodaję do polecanych <3

   Usuń
 37. Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.
  Zacznij śledzić jej losy, zaobserwuj bloga i bądź na bieżąco.
  Zapraszam serdecznie,
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. nowy rozdział : http://true-big-love-jb.blogspot.com ; *

  OdpowiedzUsuń
 39. Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.
  Zacznij śledzić jej losy, zaobserwuj bloga i bądź na bieżąco.
  Zapraszam serdecznie,
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/


  Ile cierpienia może znieść człowiek? Bardzo wiele dopóki chce żyć. Dopóki wierzy, że jest w stanie się wybić. Jednak marzenia a rzeczywistość to dwie różne skrajnie sprawy. Z jednej strony nienawidzę być tak zwana szara, niewidzialna dla innych. Uwielbiałam być w centrum zainteresowania, wyróżniać się. Lubiłam, kiedy ludzie o mnie mówili. Po okropnych przeżyciach mój charakter wykształtował się. Wiele czynników spowodowało, iż od dzisiejszego dnia będę mieszkała w Domu Dziecka w pięknym państwie. W kraju, w którym się urodziłam. Barcelona to niezwykłe miasto. W sumie komuś bardzo zależało, abym akurat znalazła się tam, gdzie wszystko się zaczęło. Hiszpania.
  Zapraszam,
  http://karuzela-przeszlosci.blogspot.com/

  Chciała i potrzebowała jednej rzeczy. Poznać smak miłości i być kochaną. Jak wiadomo nie można mieć wszystkiego. Nie wszyscy ludzie grają czysto i właśnie to ją ukształtowało. W wieku trzech lat została adoptowana przez małżeństwo, które nie mogło mieć dzieci. Dostała szansę i wykorzystała ją w pełni świadomie. Jest cenionym adwokatem. Jak dalej potoczą się jej losy?
  Zapraszam,
  http://urazy-z-przeszlosci.blogspot.com/

  Wyrzuty sumienia, wina - to dwie wręcz pozorom normalne odczucia, których nie tak łatwo się pozbyć. Nie ma dnia, godziny, minuty, aby Dominique 'Domi' Kselash nie myślała o tym. Niektóre rzeczy nie zapomina się. Przeszłość nie stanie się przeszłością, dopóki się z nią nie pogodzimy. Los szykuje niespodziankę. Początkiem wszystkiego będzie spotkanie panny Kselash i Axela Lshandt'a.
  Zapraszam,
  http://stracic-wszystko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. On - tajemniczy, niebezpieczny i trudny do zinterpretowania.
  Ona - otwarta, energiczna i chwilami zbyt pewna siebie.
  Z początku mogłoby się wydawać, że nic ich nie łączy. Cóż za bzdura!

  I oto przed Wami: historia o pożądaniu, przyjaźni i miłości. Miłości niepowtarzalnej, przepełnionej pasją, ale również cierpieniem, bo przecież “miłość to partia kart, w której wszyscy oszukują, mężczyźni - by wygrać, a kobiety - by nie przegrać".


  Zapraszam na mojego bloga: www.youre-toxic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. [spam]

  Shae była zwykłą nastolatką. Chodziła do szkoły, imprezowała, raniła chłopięce serca. Do czasu...
  Dwa lata wcześniej jej ojciec, policjant, zamknął w więzieniu osiemnastoletniego Zayna Malika. Kiedy w końcu opuścił malutką celę, w jego głowie znajdował się plan doskonały. Plan zemsty. Zayn wiedział, że czułym punktem policjanta Richarda będzie jego osiemnastoletnia córka. Z pomocą swojego zaufanego przyjaciela, Liama Payne`a, porwał młodą Shaę, nie do końca wiedząc ile będzie ją więził. Na pannę Rosen czekać będzie wiele, niekoniecznie miłych, atrakcji ze strony Malika. Z początku czuła do niego nienawiść, jednak potem... Właśnie, co potem? Dowiesz się tego, czytając:
  http://dark-ignorance.blogspot.com/

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 42. Twoje zgłoszenie zostało dodane.
  Serdecznie pozdrawiam Louise.

  OdpowiedzUsuń
 43. Lubisz majtki wokół moich stóp. I brud na moich kolanach. Lubisz, jak wciąż powtarzam "proszę", patrząc na Ciebie.
  Lubię sposób w jaki mnie uwielbiasz. I lubię sposób w jaki się nie dziwisz, kiedy wystawiasz mnie na próbę. Lubię białe plamy na mojej sukience.
  Kocham sposób w jaki przejmujesz kontrolę. I kocham dobre czasy które zniszczyłeś. I kocham Twój brak szacunku dla siebie, kiedy mdlejesz na ziemi. Kocham moje ręce wokół Twojej szyi.
  I kocham miejsca do których chodzimy. I kocham ludzi których znasz. I kocham sposób, w jaki nie umiesz powiedzieć ”nie”.

  Jesteś moją ulubioną przeklętą słabością.

  http://sacrifice-your-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapraszam na rozdział X.
  Serdecznie pozdrawiam Amy ;)

  http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Nic nie wiedziaął, niczego nie była świadoma. M
  Musoaął zapłącić za błędy jej brata, który o niczym jej nie mówił.
  Zabrali ją, spowodowali że zapomniała o osobie która jej jako jedyna zostaąła.
  Szukał jej wszędzie, przynajmniej mu się tak wydawało..
  Przeczucia zaprowadziły go w miejsce w którym się znajdowała..
  Przyjaciel, najlepszy przyjaciel, obiecał ją chronić chociażby do końca swoich dni...
  Czy mu się to uda ?
  Dowiecie się na http://to-the-end-of-my-days.blogspot.com/ ... ;3

  OdpowiedzUsuń
 46. Stary dom. Zapomniany strych. Skrzynia pełna skarbów.
  Przepowiednia, która zwiastuje datę końca świata.

  "[..]
  Wzniesie się z odmętów świata
  Przynosząc ogień, zarazy, śmierć i burze.
  Wzywa kreatury nieznane ludziom
  Demony z przeszłości

  Hordy Szatana się zbliżają, nadszedł czas zapłaty.
  Jadąc na wiatrach śmierci szukają łupów.
  Nadszedł czas aby ludzki gatunek udowodnił siłę lub upadł
  Walcząc przeciw potępionym stworzeniom mnożącym się w przedsionku piekła


  Uwięziony w piekielnym ogniu został spalony.
  Kiedyś zamknięty, ale wiatry się odwróciły.
  Szukając zemsty w bólu i rzezi
  Powraca znów na Ziemię
  [..]"

  Czterech Jeźdźców Apokalipsy może zatrzymać tylko jedna osoba.
  Anioł Światła.

  Czy jej się to uda?
  http://czarne-oczy-smierci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Historia odstająca od reszty... Dość dziwaczna i... zaskakująca :)
  Zapraszam:
  http://scary-secret.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. http://i-wish-you-loved-me-too.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Fanfiction z Justinem Bieberem.
  "light in the dark"

  To historia dwójki ludzi, których losy splotły się zupełnie przypadkowo. Oboje nie sadzili, że z ich znajomości wyniknie tak potężne uczucie jakim jest miłość. On ciągle walczy ze swoją przeszłością, ona patrzy naprzód. Czy oboje będę w stanie uporać się ze wszystkimi napotkanymi problemami ?. Czy będą się wzajemnie wspierać czy pogrążać?.
  Tego dowiecie się czytając "light in the dark"

  nevergiveupbabe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 51. nowy rozdział <3 ; * tru-big-love-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
  Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
  Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
  http://killer-ff.blogspot.com/
  + zwiastun :D
  http://www.youtube.com/watch?v=KvPabPo9ZQk

  OdpowiedzUsuń
 53. Jedni bronią się kłamstwem, inni sarkazmem.
  To opowieść, która długo chodziła mi po głowie. Stanowi dla mnie wyzwanie, które w końcu postanowiłam podjąć. Głównymi bohaterami są Dulce Marshall oraz Ezra Campbell. Nikt nie uwierzył w ich miłość. W końcu sami zainteresowani przestali w nią wierzyć. Jaka jest ich prawdziwa zakazana historia? Sprawdź sam/a. Zapraszam,
  http://niepozorne-zycie.blogspot.com/

  Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 54. nowy rozdział skarbie ; *<3
  true-big-love-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Nie jestem zbyt dobra w układaniu reklam, dlatego nawet nie będę próbowała oprawiać SPAMu w jakieś kwieciste słówka xD Jeśli znasz i lubisz to zapraszam Cię na blog: http://xiaolin-iv-sezon.blogspot.com/
  o kreskówce Xiaolin. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam serdecznie. :) http://she-is-a-riddle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. http://her-protectorjbff-tlumaczenie.blogspot.com/
  Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 58. http://nemesis17.blogspot.com/ Zapraszam do siebie !

  OdpowiedzUsuń
 59. Nie mogę ci powiedzieć dlaczego nigdy nigdzie nie wychodzę.
  Nie powinnaś się z nim spotykać.
  Czy wy nie widzicie że on jest idealny dla mnie?
  Ale ty jesteś nie idealna dla niego.
  Zaczęło się od tego kiedy ona została zmuszona by się z nim spotkać. Nie chciała go poznawać, mimo iż wszyscy mówili o nim same dobre rzeczy. Ale została zmuszona, poszła i spotkała go. I zaprzyjaźniła się z nim. Długo to trwało za nim opowiedział jej o sobie. Miał ją za kolejną z tych którzy próbują mu pomóc. A kiedy oni zobaczyli że się przed nią otworzył, jedyne czego chcieli to aby zakończyła to.

  Ale ona powtarzała sobie te jedyne słowa:

  ,,Bradley Jonathan Campter
  Nie jest taki jak inni chłopcy. Jest oryginalny.
  Jest zbyt dobry dla mnie.``

  http://imperfect-for-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 60. Pseplasam za spam ♥♥
  http://zapsuta-dusza.blogspot.com/
  Dwa różna światy
  - Ona , anorektycznka bojąca się swojego odbicia w lustrze
  - On arogancki dupek
  Główny bohater Louis

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam i sorry za spam ;/ http://chmbl-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I czy zakocha się w przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 63. http://zabawa-jest-wszedzie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Zapraszam na dwunasty rozdział.
  Wesołych Świąt! <3

  http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Serdecznie zapraszam: szkola-cierpienia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. nowy rozdział true-big-love-jb.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 67. 1. Justin - Heartbreaker
  2. Justin - recovery
  3. Justin - hold tight
  4. Justin - All that matters
  5. Shane Wirkes - House Practice
  6. South Blant System - była chłodna
  7.------
  8. Justin - Bad day
  9. Awolnation - Sail
  10. Justin - All bad
  11. Justin - Rollercoaster ; )

  OdpowiedzUsuń
 68. Hej, chciałam zaprosić Cię na bloga
  http://who-can-say-where-the-road-goes.blogspot.com/
  Jest to opowieść o pewnej zagubionej dziewczynie, która szuka sensu życia.
  Czy go odnajdzie, albo kto pomoże jej w poszukiwaniach dowiesz się zaglądając tam :)
  Pozdrawiam i liczę, że po przeczytaniu skomentujesz :),
  Autorka

  OdpowiedzUsuń
 69. To na co czekałaś i o czym marzyłaś nieprzerwanie od 5 lat nareszcie znajduje się w zasięgu Twojej ręki. Czy będziesz wystarczająco odważna, by ją wyciągnąć?
  Posłuchasz serca i zaryzykujesz, czy może wybierzesz ostrożniejszą opcję, bojąc się zostać po raz kolejny zraniona?
  Nie masz wyjścia, musisz zadecydować.
  http://better-future-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. ''Jedna decyzja czasem definiuje całe życie Jedno uczucie nadaje mu sens. Jeden fałszywy krok może odebrać wszystko. Ale czym jest życie bez ryzyka?''

  http://second-vistage-fanfiction.blogspot.com/ ZAPRASZAM I LICZĘ NA KOMENTARZ :)

  OdpowiedzUsuń
 71. ZAPRASZAM:

  1) Peril || Fanfiction
  i-will-never-forget-you-baby.blogspot.com

  ONA - niepozorna modelka, która bez skrupułów morduje ludzi.
  ON - światowego formatu piosenkarz z wielkim problemem.
  Co łączy tę dwójkę? Przeszłość. Coś, co nigdy nie powinno się wydarzyć. Co się stanie, gdy los ponownie połączy ich drogi? Jedno jest pewne... Nic już nie będzie takie samo, a rozgłos spowodowany przez media może odkryć mroczne tajemnice.
  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=SufZmp1CsYg

  2) Wounded || Fanfiction
  http://wounded-fanfiction.blogspot.com/

  "Poczułam mocne szarpnięcie, przez co ze świstem wciągnęłam powietrze zaskoczona gwałtownym ruchem chłopaka. Zanim zdążyłam się odezwać przycisnął swoją dłoń do mojej twarzy i wskazał na niewielką szczelinę między budynkami.
  - Jeszcze cię dorwę! Słyszysz?! Nie uciekniesz przede mną!"
  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=jwL1h1JR1_0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam drugie opowiadanie i naprawdę je polecam!

   Usuń
 72. nowy rozdział true-big-love-jb.blogspot.com
  <3

  OdpowiedzUsuń
 73. Ona jest zamknięta w sobie. Samookalecza się, pije, pali i ćpa. Żyje w samotności, odsuwa od siebie każdą osobę, która chce się do niej zbliżyć. Żyje w rodzinie, gdzie wszyscy udają szczęśliwych. Boi się zaufać ludziom, bo nie chce odrzucenia.
  On jest człowiekiem, który ma wszystko, co chce. Każdy jest na jego skinienie. Zabija. Jest nieczuły i arogancki. Traktuje dziewczyny jak zabawki. Jego chleb powszedni to imprezy, jednorazowy seks i nielegalne wyścigi.
  Czy ona będzie w stanie pokochać kogoś?
  Jak on zareaguje na uczucie, które przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie?
  Jak potoczy się ich historia?

  http://stop-hurtin-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. http://tlumaczenie-jbff-weakness.blogspot.com/
  "Każdy ma jakąś słabość; jego słabością staną się studentki z pierwszego roku."

  OdpowiedzUsuń
 75. Cześć!
  Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego bloga z nowym opowiadaniem.
  Justin Bieber jest chłopakiem, który nie wie co znaczą słowa "wyrzuty sumienia". Nie przejmuje się innymi i jest w stanie wykorzystać dosłownie każdego, by tylko osiągnąć obrane cele. Jest w stanie poświęcić każdego, by tylko przeżyć - nawet najbliższych przyjaciół, którzy chyba nie do końca zdają sobie z tego sprawę. Ma w sobie tajemnice i nikomu nie mówi o swojej przeszłości.
  Justin jest trucizną, która zabiła już nie jedną osobę. Teraz zmarnuje życie kolejnej niewinnej dziewczynie.
  Możesz śledzić ich losy tutaj:
  http://maybe-we-can-save-each-other.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Cała piątka ma problemy. Złotowłosy żyje marzeniem ojca. Szatynka przeszłością. Pozostali tym samym: rosnącym strachem.
  Łączy ich jedna pasja.
  Jedno marzenie.
  Marzenie aby stać się kimś.
  I tylko trzy razy w tygodniu kiedy słońce już zaszło mogą być sobą.
  We own the night, as long as we get dream.

  http://we-own-the-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. Zapraszam na kolejny rozdział.
  Serdecznie pozdrawiam Amy ;)

  http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. Brooklyn jest nastoletnią dziewczyną, która chodzi do drugiej klasy liceum. Kiedyś prowadziła normalne życie. Miała przyjaciół, była dosyć popularną osobą w szkole, ale wraz z przybyciem Justin'a - syna bogatego właściciela firmy jej życie zmieniło się w piekło. Od roku główna bohaterka jest przez niego niszczona. Chłopak bawi się nią, a ona straciła przez niego wszystko, co miała.... Co się stanie, gdy chłopak zacznie się kręcić wokół niej i przez przypadek dowiaduje się o tajemniczej przeszłości rodziny dziewczyny?

  http://tell-me-what-you-like.blogspot.com/

  Zapraszam :))

  OdpowiedzUsuń
 79. Jeśli powiedziano by Ci, że masz ochronić córkę szefa Mafii, zrobiłbyś to? Justin to zrobił.

  Jeśli powiedziano by Ci, że masz być bardziej wiarygodny i przekonać ją do bycia Twoją dziewczyną, zrobiłbyś to? Ponownie, Justin to zrobił.

  Ale co zrobić, gdy okazuje się, że angażujesz się uczuciowo? Justin nic z tym nie zrobił i nie może zrobić.

  Bo z końcem dnia była to tylko umowa.

  zapraszam na tłumaczone fanfiction pt. Deal
  http://deal-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaciekawiłaś mnie :) Już zaglądam!

   Usuń
 80. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowo powstałego bloga. Gwarantuję, że takiej historii jeszcze nie było. :)

  Minął rok odkąd wszyscy uznali mnie za zmarłą, nikt nie wierzył w moje słowa, nie uwierzyli gdy opowiedziałam im jak zamieniłyśmy się dokumentami. Krzyczałam, że ja żyję, a Zoe umarła, ale do nich to nie docierało, uważali, że robię sobie żarty w tak tragiczny dla nas dzień.
  Od tamtego dnia codziennie rano zakładałam maskę udając kogoś innego, tylko w nocy mogłam być sobą. Straciłam wiele i nadal tracę nie mogąc nic na to poradzić. Gdybym wiedziała, że jeden błąd może zmienić wszystko, nie zgodziłabym się na zamianę tożsamości. Gdybym tylko mogła cofnąć czas zrobiłabym to, ale niestety życie nie jest takie proste. Nasze przeznaczenie spisane jest od dawna, nie możemy go zamazać korektorem i zmienić. Musimy się z nim pogodzić, nawet jeśli będziemy do końca uważani za kogoś kim nie jesteśmy.

  To działo się na końcu, zacznijmy więc od początku.
  Nazywam się Claire Frey, a oto moja historia...

  http://jedna-twarz-dwa-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 81. nowy rozdział <3
  true-big-love-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 82. On trzaskał drzwiami jak przeciąg
  Gdy wychodził wieczorem i wracał tuż przed trzecią co dzień
  Co jest powodem nie mówił dziecku
  I oszukując Chanel alkoholem smutki lecząc
  Ona zostawała sama
  Nie przed telewizorem, ale lustrem, oglądając dramat
  Nie chciała widzieć szczęścia na ekranach
  Po przejściach siedziała i wyczekiwała rana
  Ale tej nocy on nie wrócił o trzeciej
  Pewnie zachlał albo poszedł znów przelecieć jakąś dziwkę
  Życie z nim było tak przykre
  Ile by dała, by to było jedno z permanentnych zniknięć...
  Od kilku miesięcy przestał ją kochać
  Przestał kochać ją w momencie, gdy urodził jej się bękart
  Złość, nic nie rozłączy ich do śmierci
  Mówili, a konflikty wciąż rozwiązywały pięści
  Słońce zgasło od łez
  A i tak chodziła w ciemnych okularach, nawet w deszcz
  Ona złapana w pułapkę strachu
  Nie tylko wzrokiem chciała dotykać krawędzi dachu
  On poszedł na dworzec koło czwartej
  Ona nad ranem wreszcie spokojnie zasnęła
  Z myślą, że nie wróci, albo, że coś go pozmienia
  Nie wie jak wychodził wczoraj
  Że głowę miał na torach nie wiedziała
  I, że był przeprosić Boga
  Przed trzecią najebany trzasnął drzwiami
  Wtem, budząc ją zamienił w koszmar jej najpiękniejszy sen...
  http://please-dont-hurt-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. nowy rozdział true-big-love-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 84. Hej ho! Miałam informować o nowych rozdziałach, a jako, że nie ogarniam TT piszę tutaj xD Jest u mnie drugi rozdział :) Zapraszam do czytania i komentowania :D

  OdpowiedzUsuń
 85. Mało we mnie z ideału. Często czuję się jak pęknięte szkło. Jednak nikt o tym nie wie. Poza mną. Nie trać czasu, zacznij żyć. Żyj teraźniejszością, walcz o przyszłość. Przeszłość zostaw mnie. Naprawię to wszystko. Obiecuję. Naucz się żyć chwilą, proszę.
  Zapraszam,
  http://blind-hallways.blogspot.com/

  A man can be destroyed, but not defeated to powieść o losach wielu osób, lecz główną bohaterką jest Moura Rain. Czym jest życie bez komplikacji? Tak łatwo oceniać innych, ale trudniej im pomóc, a to właśnie robi wraz z zespołem - JSR. Nie mają chwili spokoju. Czy uda im się odnaleźć swoje szczęście?
  Zapraszam,
  http://biggest-defeat.blogspot.com/

  Zapraszamy na bloga stworzonego po to, abyśmy miały gdzie wylewać słowa, które wychodzą spod naszych palców, które stukają o klawiaturę, gdy tylko znajdziemy wolną chwilę. Na blogu będziecie mogli znaleźć opowiadania naszego autorstwa. Krótsze, dłuższe, jednowątkowe, dwuwątkowe itp. itd. Zapraszamy do lektury.
  Nieukochana & Lea
  http://gypfo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. Nowy rozdział u mnie :) Zapraszam i zachęcam do zaobserwowania :)

  OdpowiedzUsuń
 87. Ona - Miała wszystko co można było by sobie wymarzyć. Kochających rodziców , wspaniałych przyjaciół , piękny dom oraz dużo pieniędzy. Jej życie zawsze było pełne przygód i niebezpieczeństw. Po utracie rodziców, zamieszkała z wujkiem. Przeniosła się do małego miasteczka, gdzie nikt jej nie znał ,ale czy na pewno? Miała zamiar się zmienić. Żyć jak normalna nastolatka, ale czy jej się to uda? Co zrobi ,gdy w jej życiu pojawi się ON?


  On - gangster,imprezowicz, łamacz serc. Uczestniczy w nielegalnych wyścigach. Uczęszcza do publicznego liceum. Nigdy nie zaznał uczucia jakim jest miłość do dziewczyny.Zawsze się przed tym bronił, boją się cierpienia oraz złamanego serca. Co zrobi, gdy w jego życiu pojawi się osoba równa jemu? Co zrobi , gdy jako jedyna mu się sprzeciwi? Co zrobi , gdy dowie się tajemnicy jaką ona skrywa? Co zrobi, gdy zacznie coś do niej czuć?


  http://heartbreaker-justinandmelanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 88. nowy rozdział true-big-love-jb.blogspot.com
  nowy blog red-sky-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 89. Co się dzieje, kiedy z czasem sobie zapominasz o wielu ważnych sprawach? O bólu jaki przeżyłeś? Problemach z jakimi się zmagałeś? Najcudowniejszych wspomnieniach jakie miałeś? Miłości swojego życia? Przyjaźni? Rodzinie? A nawet o tym kim jesteś? Co jeśli to wszystko, zgubiłeś w otchłani swojej pamięci nie z własnej winy? Kiedy układasz sobie życie na nowo, wszystko nagle wraca. Wszystkie wspomnienia, ból i cierpienia. To czego nie chciałeś pamiętać i to co chciałeś. Co się stanie kiedy pamięć powróci na nowo, a przez to pojawią się komplikacje i wiele tajemnic do odkrycia?

  ,, Wydaje ci się, że jesteś panem swojej pamięci, ale to odwrotnie, pamięć jest twoim panem’’.

  Dzisiaj po ponad dwóch miesiącach nieobecności na blogosferze, założyłam nowego bloga i zaczęłam pisać nowe opowiadanie, oczywiście o 1D. Dlatego też, chciałabym Cię na nie zaprosić, ponieważ czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Bez nich ono nie miałoby sensu. Nie wiem co więcej mam napisać, żeby zaciekawić, a nie zdradzić wszystkiego, co zostanie niedługo wyjaśnione w rozdziałach, więc jedynie poproszę Cię, abyś zajrzała, przeczytała i jeśli Ci spodoba, została ze mną na dłużej. Liczę na szczerą opinię oraz to, że w ogóle do mnie zajrzysz. Zachęcam do dodawania się do obserwatorów. Przepraszam za spam i życzę miłego dnia!

  http://now-is-all-we-got.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 90. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole ? Czy pogodzi się ze śmiercią matki ? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę ?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 91. nowy rozdział true-big-love-jb.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 92. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 93. Pojawił się u mnie rozdział 4 :)

  OdpowiedzUsuń
 94. Wszystko zaczyna się w Świętym Mungu. Doktor Miles Davies wreszcie dostaje szansę na poznanie historii chłopca, który twierdzi, że jest Scorpiusem Malfoyem. Uzdrowiciel nie do końca mu wierzy, jednak gdy młody pacjent rozpoczyna swoją opowieść okazuje się, że wątpliwość co do danych osobowych jest akurat najmniejszym problemem...
  http://last--memory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. "Feniks"
  W Seulu istnieje Instytut, w którym młodzi ludzie uczą się jak kontrolować swoje nowo poznane umiejętności. Pewnego dnia pojawia się tam chłopak, którego zdolności przewyższają najśmielsze oczekiwania założycieli. Nie minęło dużo czasu odkąd Kim Kibum je odkrył, dlatego nie potrafi nad nimi panować, stwarzając zagrożenie sobie i otoczeniu.
  Http://phoenix-ff.blogspot.com Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 96. http://myreal-lifee.blogspot.com/

  Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 97. "Miłość? Miłość ,miłość, miłość. Co jest z tego dobrego? Absolutnie nic."
  http://lovenexthate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. "Tymczasem tryton nie miał zamiaru, ani ochoty okrężną drogą zmierzać do celu. Pewny czego chce, mocno przytulił do siebie syrenę. Gniew i bunt Marike przerodziły się w lęk, gdy jego dłonie rozpoczęły zmysłową wędrówkę po jej ciele, po plecach, biodrach, pośladkach. Przycisnął ją mocno do swoich lędźwi, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, w jakim kierunku zmierzają te karesy. Co ja robię?! – przebiegła paniczna myśl. Oszalałam?! Nawet nie znam jego imienia...!
  On zaś chwycił zdecydowanym ruchem małą dłoń, przycisnął do swojej piersi i patrząc pożądliwie w oczy Marike, spróbował spleść jej palce ze swoimi." (Słony wiatr - fr. rozdz. Syrena)

  Piszę fantastykę. Powieści i krótsze opowiadania. Wszystkie wpisy uporządkowane w "Indeksie tytułów" – tak, by każdy bez problemów mógł znaleźć kolejne części wybranego teksu. Teksty w 100% autorskie. Tworzę własne światy i bohaterów. Serdecznie zapraszam:

  http://kajjka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 99. nowy rozdział true-big-love-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 100. Co się stanie, kiedy osoby z dwóch całkowicie odmiennych światów, spotkają się w jednym miejscu ? Czy początkowy strach, nienawiść i pożadanie może przeobrazić się w coś głębszego? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszam na mojego bloga ! http://unbreakable18.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 101. Co wyniknie ze spotkania Justina - najbardziej wymagającego trenera i choreografa w USA z Kate - początkującą tancerką? Czy Kate zniesie nacisk wywierany na nią? Czy złe relacje między Justinem, a nią ulegną zmianie? Czy dziewczyna podda się i zrezygnuje? Dwójkę ludzi połączy jedna pasja. Perfekcjonista i amatorka, czy przeciwieństwa się przeciągają?
  zapraszam na : love-is-in-the-sky-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 102. Możesz dodać nasze tłumaczenie Dark Blue o Justinie ? http://tlumaczenie-dark-blue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 103. [SPAM]

  Aria. Aria Hale. Nastolatka zamieszkująca piękne miasto - Nowy York. Prowadzi monotonny tryb życia, jak każdy. Szkoła, dom, rodzina, swoja paczka. Kilka dni przed wyjazdem ze znajomymi pod namioty zaczyna się coś dziwnego dziać. Aria miewa kontynuacje swoich snów, a w nich nieznana postać. Zaczyna otrzymywać anonimowe smsy, wiadomości, listy, kartki. Jej życie zostało zagrożone. Poznaje jego. Dyktatora. Jak się rozpocznie ta psychodeliczna znajomość? Czy dziewczynie grozi większe niebezpieczeństwo? Co mówiły jej sny? Dowiesz się na: http://dictator-fanfiction.blogspot.com/

  ZAPRASZAM, HUMANT :)

  OdpowiedzUsuń
 104. Zapraszam na opowieść o zagubionej dziewczynie walczącej z przeciwnościami losu- stawką są jej marzenia
  http://who-can-say-where-the-days-goes.blogspot.com/
  *przepraszam za spam*

  OdpowiedzUsuń
 105. Prolog
  Ten dzień zapowiadał się tak kolorowo.Szła rano jak zawsze na spacer.Nagle zobaczyła go.Całującego się z jakąś laską.Chciała krzyczeć,płakać lecz jedyne co zrobiła to zakryła usta ręką i pobiegła ile sił w nogach do domu.Jej jedyna i pierwsza miłość ją tak zraniła.Od tamtego dnia postanowiła, że już nigdy nie będzie tą słodką i milutką Caroline....


  http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 106. [SPAM]
  PS. Przepraszam za anonimowość, ale blogger na telefonie płata mi figle.

  To nie jest kolejna historia o przesłodzonej miłości. Alexandra Gray jest 17 letnią dziewczyną, która przeszła w życiu o wiele więcej niż nie jeden dorosły. Ojciec alkoholik, który został zamordowany przez własną żone, na oczach córki podczas gdy ona miała tylko 3 lata. Ucieczka z domu dziecka, wydawała się być prosta, kiedy miało się przy sobie przyjaciela, który dla niej był w stanie zrobić wszystko. Z czasem przyjaźń mu nie wystarcza i zostaje pustka. Ktoś musi stracić, żeby inny mógł zyskać. Co jest w stanie zrobić chłopak, gdy dziewczyna nieodwzajemnia jego uczucia? W jaki sposób lokalny gangster - Justin Bieber jest w stanie zmienić życie bohaterki? Czy Alex w końcu zazna szczęścia?

  www.escape--fanfiction.blogspot.com zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 107. Cheryl William to piękna kobieta, która odnosi sukcesy w fotografii. Bardzo szybko została została doceniana w tym kręgu, kiedy tylko uwierzyła w siebie. Przyjaciół ma w każdym zakątku świata jako córka zawodowego żołnierza. Dlaczego wróciła do miejsca, w którym spędziła najwięcej czasu? Zapraszam,
  http://the-way-back-into-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. „ Nazywano Ją terrorystką. Imię Gabriela oznaczało kłopoty..
  On miał miano grzecznego chłopca z dobrej rodziny, jedynie miano..
  Zaczęło się niewinnie – Zdrada chłopaka, jedna impreza, ogromny błąd, wspólny sekret. Kusząca tancerka i przystojny, tajemniczy adorator. Miała inne plany, ale stało się - połączyło ich namiętne uczucie, patrzyła na niego inaczej niż na innych, ale piękna bajka nie trwała długo .. Jak potoczy się los dwóch różnych osobowości, dwóch innych światów, które z pozoru inne są identyczne .. Czy przetrwają uczucia, które od samego początku nie miały prawa bytu ?! ”

  Serdecznie zapraszam do przeglądnięcia mojego opowiadania, gdyż było by mi naprawdę miło zyskując czytelniczkę taką jak Ty.
  Było by fajnie, gdybyś zerknęła na mojego bloga i skomentowała styl pisania, gdyż piszesz naprawdę rewelacyjnie ( co muszę przyznać ), a wszystkie uwagi są miło widziane : )
  Także zapraszam ..
  PS : Mam nadzieję, że nie pominiesz tego komentarza i zajrzysz do mnie *-*

  OdpowiedzUsuń
 109. Nowy rozdział na true-big-love-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 110. ZAPRASZAM:

  http://love-is-hard-baby.blogspot.com/

  "War­to jest kochać za­kaza­ny owoc, dla sa­mego choć pos­ma­ku miłości.

  Nie żałuje."

  Główni bohaterowie: Miley Jones & Justin Bieber.

  OdpowiedzUsuń
 111. Zwykła dziewczyna z dziewiątego dystryktu trafia na Pierwsze Ćwierćwiecze Poskromienia wraz z dwunastoletnią siostrzyczką swojej najlepszej przyjaciółki.
  Czy uda jej się obronić małą Cathy?
  Czy OBIE wrócą do domu?
  Czy miłość nie stanie jej na drodze do wygranej?

  spiew-kosoglosa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 112. hej, zapraszam na moje nowe opowiadanie o JB :)
  http://his-princess-jbff.blogspot.com/

  "Dobrze, więc co mam robić?"
  "Uwiedź go."
  "Jego nie da się tak po prostu uwieść!"
  "Więc postaraj się."
  "To pieprzony Justin kurwa Bieber, to za wiele."
  "Dasz radę, siostra."

  Wplątana w wojnę między dwoma gangami, jest odpowiedzialna za dostarczanie informacji.
  Z początku miała to być zwykła przysługa. Pomoc bratu.
  Nie wzięła pod uwagę miłości, która zniszczy ich oboje.

  mam nadzieję, że wpadniesz :)

  OdpowiedzUsuń
 113. * Spam *
  Liceum, przyjaźnie, imprezy, zauroczenia, pierwsze miłości, alkohol, narkotyki, śmiech, strach, wszystkie "pierwsze razy" powoli prowadzące poprzez dobrą zabawę do nie małych kłopotów.
  Serdecznie zapraszam na opowiadanie o życiu typowych nastolatków, m.in. z Justinem Bieberem w roli głównej. Pojawił się już prolog. Pierwszy rozdział już gotowy i pojawi się jeśli pokażecie mi, że warto pisać! <3

  ZAPRASZAM
  http://opowiadanie-the-other.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 114. "Miłość? Miłość ,miłość, miłość. Co jest z tego dobrego? Absolutnie nic."
  http://lovenexthate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 115. nowy rozdział na true-big-love-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 116. Zwykła dziewczyna chciała spędzić marzenia.
  W końcu jest bliska temu. Może oderwać się od piekła zwanego domem. Może być we własnym małym niebie.
  Lecz nie wie co się stanie.
  Wiele niewyjaśnionych tajemnic. Ból, łzy, smutek, krew. |
  Zapraszam na nowego bloga : red-sky-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 117. Serdecznie zapraszam Cię na moje opowiadanie: http://this-is-only-us.blogspot.com/, opowiadanie jest o trójce przyjaciół, tajemniczym bracie głównej bohaterki. Czy Kate zakocha się w Maliku w przyrodnim bracie? Czy może nie oszczędzi sobie uczuć względem Nialla najlepszego przyjaciela, który zrobił krok naprzód. ? Na te pytania, odpowiedzi na blogu. :)

  "Szybko spuściłam głowę na dół, i dotknęłam dłonią warg, zachowałam się jak typowa nastolatka w typowym fanfiction" fragment 6 rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 118. Ann to na pozór zwykła siedemnastolatka. Nastolatka jednak ma drugie życie. Pracuje w firmie ochroniarskiej swoich rodziców. Ten świat zna od urodzenia. Pewnego dnia dostaje nowe zlecenie. Niby nic takiego..., tyle że musi ochraniać siostrę lidera szkolnej elity.Każde zlecenie nazywa nowym rozdziałem. Ten zmieni ją jak żaden inny...
  http://opowiadanie-nienawisc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 119. Kristin ma sławnego przyjaciela… Christiana Beadlesa, który proponuje jej przyjazd do Kanady na spotkanie z jednym i jedynym… Justinem Bieberem!
  Podążaj za Kristin w jej podróży poprzez złamane serca, naukę o miłości oraz poszukiwaniu tego, co myślała, że zostało stracone na zawsze.

  ZAPRASZAM NA NOWE TŁUMACZENIE.. http://truelove-tlumaczenie.tumblr.com/

  OdpowiedzUsuń
 120. Od tysięcy lat, Phoenix, włada ludzkimi umysłami, opętuje ich, aby później brutalnie wymordować niewinnych ludzi. Do dziś nikt nie wie, jak się go pozbyć. Osoba, która zostanie pochłonięta przez Phoenix'a otrzymuje ogromną moc, którą posługuje się do zabijania. Kto będzie tym szczęściarzem?
  Phoenix powrócił zza światów: www.dziewczyna-phoenixa.blogspot.com

  Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać, a, Melanie, odzyskała swoje dawne, piękne życie, tajemnice przeszłości wracają. Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak się podda?
  Opowiadanie z udziałem Zayna Malika oraz Liama Payne'a. Zapraszam: www.ostatnie-spojrzenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 121. http://dear-stranger-bieber.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że zajrzysz :)

  OdpowiedzUsuń
 122. kolejny rozdział na true-big-love-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 123. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 124. SPAM:

  Jak myślisz, można pokochać kogoś w zaledwie pięć dni?
  On tak nie uważał.
  Do czasu aż spotkał ją.
  Anioła który stracił skrzydła.
  Przez całe życie była krzywdzona.
  A on postawił sobie zadanie:
  Chciał pokazać jej jak piękna jest.
  Nie dla świata.
  Tylko dla niego.
  Ona wierzyła że świat ją nienawidzi.
  On miał ją za swojego anioła.
  Nie chciała się zakochać.
  Nie obchodziło go jej zdanie.
  Po prostu ją kochał.
  To co czyni cię tak piękną jest to
  że nie wiesz jak piękna jesteś dla mnie moja księżniczko.
  Nasza miłość jest jak wiatr.
  Nie widać go ale czujesz.
  Kocham cię, zapamiętaj to.

  we-own-the-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 125. http://he-is-back-tlumaczenie.blogspot.com/

  Co byś zrobiła, gdyby twój były chłopak, który ma na twoim punkcie obsesję wrócił do twojego życia?

  Ostatni raz kiedy go zobaczyłam powiedział: Nie uciekaj ode mnie, ponieważ znajdę cię. Nawet nie próbuj się w kimś zakochać, bo nie pozwolę na to, znajdę cię i zabiorę z powrotem do mnie.


  Teraz panikuję, ponieważ on wrócił.

  OdpowiedzUsuń
 126. Zapraszam bardzo serdecznie na mojego bloga :)
  http://uciekacnadno.blogspot.com/

  Caroline nie jest zwykłą nastolatką. Nie jest nawet tym, za kogo się podaje.
  Po okropnym wydarzeniu z przeszłości myślała, że uda jej się podnieść dzięki swojemu chłopakowi. Ale co jeśli pewnego dnia najbliżsi jej sercu po prostu odejdą? Odpowiedź jest prosta... pójdzie dalej. Kiedy myśli, że wszystko jest dobrze, jej największe koszmary powrócą. Podobno miłość przychodzi, kiedy się tego nie spodziewasz. Lecz czy Caroline potrafi kogoś pokochać? I najważniejsze - czy uda jej się powiedzieć prawdę o sobie i kim jest? Może być to trudne, zwłaszcza, że goni ją czas. Wkrótce może zginąć.

  OdpowiedzUsuń
 127. Jak wygląda życie w małym pudełku? Małym pudełku zwanym wyobraźnią. Nie wiesz? Chodź, pokażę Ci go. Jest pełne kolorów, ale i mroku, ciemności...
  Możesz zyskać wiele, ofiaruję Ci o wszystko.
  Chwyć za rękę. Podejdź w kierunku światła. Będziesz ze mną zamknięty. Zamknięty w pudełku.
  Nie znasz mnie?
  Jestem Miriam i właśnie uciekłam z zakładu psychiatrycznego.
  http://psychic-unusual.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 128. Przyszłość rządzi się innymi prawami niż teraźniejszość. Na świecie powstała armia władająca nim i buntownicy, którzy nie chcieli podlegać jakiejkolwiek władzy. Była ich niewielka garstka przeciw pięciu władcom, co skończyło się dla prawie każdego karą śmierci. Tylko nieliczni zdążyli się schować, głównie dzieci. Leah ma zaledwie dziewiętnaście lat, a jej życie stoi u kresu. Jednak do jej zabójstwa nie dochodzi, przez jednego z władców, który przyjął ją do siebie, jako niewolnicę. Od tamtej pory nie miała nic do gadania. Początkowa nienawiść zamienia się w niezdefiniowaną miłość do osoby, która nigdy nie powinna znaleźć się w jej życiu. Co zrobi, kiedy będzie musiała podjąć decyzję?

  http://the-prophet-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 129. http://creating-shell.blogspot.com zapraszam serdecznie x

  OdpowiedzUsuń
 130. Jedna noc, Jedna osoba,ten jeden moment, Ona budzi się w szpitalu z połamanymi żebrami, nic nie pamiętając poprzedniej nocy. Nieznane znamię na brzuchu-serduszko z literką r. Nowe kłopoty, Nowi ludzie, Nowe miejsca i nowy...strach ?
  Zapraszam do przeczytania tej historii

  http://nowe-opowiadanie.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 131. Lucky była po prostu zwykłą dziewczyną, która wychowała się w sierocińcu. Nie zasłużyła na to co przeszła. Została porwana i oddana Justinowi Bieberowi, przywódcy niebezpiecznego gangu.
  Od teraz jest używana jako ich niewolnik.
  Jak ucieknie z tego piekła?

  Zapraszam na tłumaczenie BOUND ;)

  http://tlumaczenie-bound.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 132. Opowiadanie ff o dziewczynie chorej na raka
  PIERWSZY ROZDZIAŁ
  http://problemsdays.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 133. Mocą Bożą,
  Mocą Twoją,
  Najwyższy Panie,
  uczyń nas
  niewidzialnymi
  dla naszych wrogów.
  Amen.

  "Na co czekasz?! Biegnij!"

  Hipnotyzer

  http://hypnnotist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 134. http://problemsdays.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 135. Bardzo ważne! Do wszystkich posiadaczy blogów i nie tylko! Zapraszam do spisu: http://wielkispisblogow.blogspot.com/ . Nie musisz umieszczać banerów! Dołącz już dziś!

  OdpowiedzUsuń
 136. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej. Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona. Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć. Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.


  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/

  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 137. Lily Parker wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, Kate Johnson postanawia spędzić wakacje na obozie w słonecznym Buffalo. Na miejscu okazuje się, że w swoim domku mają współmieszkańców. Justin Bieber i Max McCann należą do jednego z największych gangów w całym mieście.
  Co będzie się działo za zamkniętymi drzwiami domku nr 13?

  http://cabin13-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 138. Dziewczyna w przeszłości skrzywdzona.
  Czy stawi czoło swojej przeszłości i pokona swój 'lęk'?

  On od kilku lat siedzi w swojej branży i w pewnym sensie ją uwielbia, ale wie że przez nią nigdy nie zazna miłości.

  Czy ich spotkanie coś zmieni ?
  Czy ona się otworzy się i w końcu przekona się że wartko próbować?
  Czy on zazna w końcu miłości ?


  http://nothing-in-force.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 139. http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  OdpowiedzUsuń
 140. Spis blogów :) Można znaleźć wiele ciekawych blogów do poczytania i zareklamować swój własny :P
  http://magicznaprzystanblogowelfik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 141. A to moja własna historia ;) (blog fantasy)
  Zapraszam :)
  http://szkolaastridlilo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 142. Candice - popularna nastolatka, która dotychczas prowadziła swe życie w Północnej Ameryce. Możnaby powiedzieć, że nic jej nie brakowało do szczęścia..przyjaciele, ukochany chłopak, matka, która oddałaby za nią wszystko.
  Jednak trwało to do czasu, aż postanowiła udać się do banku w dniu rocznicy jej związku z chłopakiem.
  Została UPROWADZONA przez grupę "Jockerów". Jednym z nich był w własnej osobie Justin Bieber - podstępny i zimny mężczyzna, który bez skrupułów jest w stanie zrobić wszystko.

  Czy Candice wciąż żyje? Przekonajcie się sami jak potoczą się jej losy

  www.madman-beginning.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 143. Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata...

  Zayn jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Kansas uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba, że...
  Chyba, że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.

  Ale cicho sza... Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem..

  Zapraszam na http://szeptem-fanfiction.blogspot.com/
  Liczę na szczerą opinię, no i oczywiście jak opowiadanie się spodoba zachęcam do obserwowania.
  Dziękuję xx

  OdpowiedzUsuń
 144. Tak, jest to spam. Ale naprawdę zależy mi na nowym blogu, staram się bardzo i chciałabym mieć dla kogo pisać, więc miło by było gdyby ktoś wpadł, to naprawdę bardzo ważne! dopiero jest czwarty rozdział więc myślę, że nie będzie problemu. I to nie jest kolejne zwykłe lovestory!
  zapraszam ♥
  http://you-just-need-a-second-person.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 145. Pseplasam za spam =)

  Ona - dopiero wyszła z poprawczaka , a już wpakowała się w kłopoty . Zaczęła ćpać. Imprezy , alkohol , seks , używki , walki .
  Liczy się tylko jedno- dobra zabawa !

  On- przystojny ,ułożony lekarz , który ma żonę .
  Na odwyku spotka pewną dziewczynę , w która go zauroczy ..

  Czy będzie coś więcej ? Co na to żona Harrego ?

  ~*~

  Zapraszam na Rehab

  OdpowiedzUsuń


 146. Zapraszam forbidden-crystal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 147. Witaj!
  Chciałabyś zwiastun na swoje fanfiction? Serdecznie zapraszam na WWW.CREATIVE-TRAILERS.BLOGSPOT.COM, gdzie możesz go zamówić m.in u Kadu.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 148. Zapraszam do siebie :)
  http://believe-for-destiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 149. Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała. Zachęcam do zaobserwowania bloga.
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  ZAOBSERWUJ

  OdpowiedzUsuń
 150. Wciąż czekając na coś "lepszego" może ominąć Cię naprawdę coś wspaniałego.

  Fikcja miesza się z rzeczywistością, czy to już ob­ja­wy schizofrenii?
  http://i-wont-tell-if-you-want.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 151. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=8Qit66D7t9A

  OdpowiedzUsuń
 152. http://bieber-touch-angel.blogspot.com/ dziewczyna na prawdę wspaniale pisze wpadajcie na pewno zaciekawi was na historia :)

  OdpowiedzUsuń
 153. http://tattooed-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 154. Zapraszam na konkurs Fan Fiction
  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 155. Prawdziwa historia pewnej dziewczyny, która kogoś uratowała i zmieniła oraz pewnego chłopaka, który kogoś uszczęśliwił. Sophie i Justin. Przyjaźń, uczucie, niedotrzymane obietnice i prawdziwa miłość, która teraz istnieje jedynie we wspomnieniach. Ile jest się w stanie znieść dla drugiej osoby? Ile potrafi wytrzymać prawdziwa miłość, która podobno nigdy się nie kończy? Czy mimo upływu lat uczucie między dwojgiem ludzi może na nowo odżyć? Czy dla prawdziwej miłości jest się w stanie poświecić teraźniejszość?

  Serdecznie zapraszam na nowe opowiadanie na escape-from-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 156. Prawdziwa historia pewnej dziewczyny, która kogoś uratowała i zmieniła oraz pewnego chłopaka, który kogoś uszczęśliwił. Sophie i Justin. Przyjaźń, uczucie, niedotrzymane obietnice i prawdziwa miłość, która teraz istnieje jedynie we wspomnieniach. Ile jest się w stanie znieść dla drugiej osoby? Ile potrafi wytrzymać prawdziwa miłość, która podobno nigdy się nie kończy? Czy mimo upływu lat uczucie między dwojgiem ludzi może na nowo odżyć? Czy dla prawdziwej miłości jest się w stanie poświecić teraźniejszość?

  Serdecznie zapraszam na nowe opowiadanie na escape-from-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 157. Gdy robiłeś mi pierwszy zastrzyk wierzyłam, że dajesz mi szczęście. Ale ty już wiedziałeś, że mnie zabijasz. I cieszyłeś się, że kiedyś nie będziesz umierał sam.

  http://memories--consume.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 158. Według kościoła nie można robić komuś czegoś co mi nie podobałoby się, ale jak jest w rzeczywistości? Przecież wszystkie najciekawsze historie mają w sobie chociaż małą część o buncie lub nieposłuszeństwie. Młodzi jesteśmy raz, ale czy dla jednego chłopaka
  warto poświęcić aż tyle? Warto zaryzykować i dobrze się bawić, czy lepiej całe życie przesiedzieć nad książką Sparks'a z okropnie grubym kotem w nogach i trzecią paczką ciastek?

  Moje imię to Louise i chciałam przedstawić wam moją historię...

  http://intimacy-opowiadanie.blogspot.com/ zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 159. http://4elementalmagicschool.blogspot.com/

  4 główne żywioły. Ogień, woda, ziemia i powietrze. Szkoła niby taka sama, jak inne, ale jednak.
  Anabell ma dar wody, ale nie umie jeszcze uzdrawiać. Jest silna, sprytna, pewna siebie, śmiała, odważna, lubi swoją figurę oraz wygląd, ale nie jest zarozumiała.
  Justin ma dar ognia, którym umie się 'dobrze posługiwać'. Jest także silny i odważny oraz pewny siebie, leniwy i dowcipny.
  Oboje mają podobne charaktery, ale czy będą zawsze dla siebie złośliwi i zgryźliwi czy postanowią być przyjacielscy?
  Uczniowie 4 Elemental Magic School nie wiedzą, ile ona ma tajemnic, przeciwko którym będą musieli stawić czoła.


  Serdecznie zapraszam ! xx

  OdpowiedzUsuń

 160. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 161. http://heisademonandsheanangel-ff.blogspot.com/
  Jestem słaba, zawsze byłam.
  Jedna kreska.
  Dlaczego ja nie mogę być Jennifer?
  Druga kreska.
  Ona jest piękna, zabawna i mądra.
  Trzecia kreska.
  To ją rodzice kochają. Nie mnie.
  Czwarta kreska.
  Jestem beznadziejna.
  Piąta kreska.

  - Kathleen Anne Brooks, wyjdź z tej łazienki natychmiast. Co ty tam robisz tak długo? - usłyszałam moją mamę zza drzwi.
  - Już wychodzę - odkrzyknęłam i założyłam szybko bandaż na nadgarstek, a potem zasłoniłam go rękawem bluzy. Szybko wytarłam łzy. Wychodząc z łazienki uśmiechnęłam się do mamy i pobiegłam do swojego pokoju, zamykając go. Leżałam na łóżku słuchając muzyki.
  - Kathy kolacja - moja siostra, oczywiście bez pukania weszła do pokoju.
  - Idę - mruknęłam.
  Zeszłam po schodach do kuchni, moi rodzice siedzieli przy stole. Jedliśmy w ciszy.
  - Dobra więc tak. Jesteście już duże. Umiecie się sobą zająć, szczególne Jennifer... - zaczął mój ojciec.
  - Do czego zmierzasz tato - odłożyłam sztućce na talerz i wzięłam szklankę wody do ręki.
  - Wyjeżdżamy z mamą... Na pół roku - zakrztusiłam się piciem i spojrzałam na Jen, która miała szeroki uśmiech na twarzy.
  - Ale jeśli będziecie sprawiać kłopoty, nie będziecie chodzić do szkoły i takie inne, wracamy jak najszybciej, a was nie ominie kara - rodzice spojrzeli na nas surowym wzrokiem.
  - Kiedy wyjeżdżacie? - spytałam.
  - Za tydzień - odpowiedziała mama.
  Za 7 dni będę w pewnej części wolna. Za 7 dni, moi rodzice wyjadą. I przez te 7 dni nie wiedziałam, że już ich nigdy nie zobaczę.

  OdpowiedzUsuń
 162. http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  OdpowiedzUsuń

 163. Oficer Bieber po latach pracy w policji zostaje przeniesiony na dział kryminalny. Jako pierwszą sprawę otrzymuje serię morderstw z okolic Stratford. Gdy okazuje się, że ofiary zmarły jeszcze w '89 Justin postanawia wszcząć własne śledztwo. Dochodzi do faktów, które w tej sprawie nie zostały jeszcze odnalezione. Po paru dniach w Stratford huczy od dochodzenia, a Justin dostaje tajemniczy list. Poznaje dziewczynę odpowiadającą za te i inne morderstwa, Bo Forks. Dochodzi do pierwszego i ostatniego przesłuchania. Czy uda mu się dotrzeć do zaborczej Bo? Czy ona w końcu opowie, o niektórych wydarzeniach?

  zabojca-milosci.blogspot.com

  Przepraszam za spam :) !!

  OdpowiedzUsuń
 164. [SPAM]
  JUSTIN FF
  Boję się!
  Choć wiem, że zbudzę się kolejnego dnia.
  Nie powinno mnie tu być.
  Przepraszam, czy to cię boli?
  Jesteś częścią mojej kolekcji.
  Sprawdź mnie.
  To będzie nasza słodka tajemnica.
  On zniknie jak noc, wiem to.
  Odwracam głowę, by nie patrzyć na te krew bez perspektyw.
  Ile będziesz jeszcze tych zasad?
  Nie zmieni się nic? Weź się w garść.
  http://i-wont-tell-if-you-want.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 165. Audrey i Justin nie bardzo za sobą przepadają.
  Ale jedna impreza, jedna propozycja sprawi, że coś zacznie się dziać.
  Mają spędzić ze sobą, tydzień w jednym domku.
  Czy siedem dni zmieni ich nastawienie do siebie?
  Co z tego wyniknie?
  A może znienawidzą się jeszcze bardziej?

  Zapraszam do czytania "Week To Love"
  week-to-love-justin-bieber.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 166. Spis blogów! ;)
  Możesz tutaj znaleźć wiele ciekawych blogów i zareklamować swój :)

  http://magicznaprzystanblogowelfik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 167. Ona - Dziewczyna, która przeprowadziła się do Kanady z rodzicami . Jej mama założy tam sklep z ciuchami , a tata pracuje w FBI . Czy ona będzie tam szczęśliwa ? Czy znajdzie przyjaciół ? Czy uda jej się być lubianą tak jak w starej szkole ? Co zrobi jak będzie upokarzana w nowej szkole przez niego?


  On - Chłopak, któremu nic nie brakuje . Ale czy na pewno?
  Jest z zamożnej rodziny. Po wyjeździe rodziców, którzy postanowili zwiedzać świat mieszka z siostrą w domu . Czy nowa uczennica zawróci mu w głowie ? Co zrobi gdy uświadomi sobie, że stracił coś na czym najbardziej mu zależało.

  http://my-life-my-world-justinbieber.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 168. *
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  zapraszam na bloga, na którym możesz się zareklamować, wyrażając przy tym opinie na temat bloga
  TRWA KONKURS NA NAJEPSZE FAN FICTION
  SKOMENTUJ, ZAOBSERWUJ
  *
  http://problem-days.blogspot.com/
  Jeden moment może zmienić dotychczasowe życie. Każdego dnia modliła się o ratunek. Na próżno. Ona stała się jego więźniem. Niezwykła historia poświęcenia i zatracenia dla tego co kochasz. Jak potoczą się losy więzionej dziewczyny? Przeczytaj sam

  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=qf_Db3S3jF8
  *
  http://nieznajoma-me.tumblr.com/
  daj follow na tumblr, jeśli możesz
  * zwiastunownia
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 169. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 170. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 171. Czy to przeznaczenie? A może przekleństwo? Czy to los sprawił,że ich drogi się skrzyżowały? Czy, aby na pewno podjęcie pracy ochroniarza najbogatszej rodziny w Nowym Jorku było dobrym pomysłem? A może Bóg dla nich coś szykuje?

  A może jednak to dzięki niej pozna miłość swojego życia? Czy prawda o dziewczynach da mu do myślenia? Która go okłamuje,a która mówi prawdę? Może żadna z nich? Może obie? Tylko on może zdecydować.

  Mieszanka boksu,miłości i zazdrości.Czy coś z tego wyniknie? Jeśli nie zaryzykujesz, nie zyskujesz.Oni muszą zrobić to co do nich należy.

  FF O DAMSKIM BOKSIE.NIE SPOTYKANA FABUŁA.

  JUSTIN BIEBER I DULCE MARIA

  ZAPRASZAM

  jst dopiero prolog,ale niedługo pojawi się 1 rozdział.

  http://jbff-princess.blogspot.com/p/prolog_28.html

  OdpowiedzUsuń
 172. Dwie zupełnie inne osoby spotykają się w świecie, którego nie rozumieją. Ona jest jego fascynacją, pożąda jej i chce mieć ją na wyłączność. On jest jej ideałem, uważa go za anioła, gdy tak naprawdę jest demonem. Ale oboje coś ukrywają; mają sekrety. Czy ktoś da radę uratować ich od samodestrukcji? Czy zakochają się po raz pierwszy? A może zniszczy ich życie? Przekonaj się sama i poznaj ich historię.
  + zwiastun - https://www.youtube.com/watch?v=HutpgKnZCZw
  http://dirty-secrets-fanficton.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 173. hej, świetny rozdział
  i świetny blog
  zapraszam
  " Moje oziębione ciało błąkało się po ciemnych ulicach Los Angeles. Zostałam sama. Nie miałam nic."
  " W moim życiu liczę się tylko pieniądze i moje dziwki, ale ona przyciągała mnie na swój sposób."
  " Jego oddech. Zapach unoszący się w okół. Dający mi tyle satysfakcji. Jedna noc ?"
  " Teraz jesteś moja"
  nightmare-justinbieber.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 174. Mea nigdy nie pomyślałaby, że powrót po pięciu latach do rodzinnego miasta może nieść za soba tyle konsekrencji. Dom, w którym dorastała cały czas przypomina o dzieciństwie i szczęśliwych rodzicach. Teraz ojciec udaje, że nie ruszyła go śmierć matki i ucieka przed swoją jedyną rodziną, porywając się w wir pracy.
  Dawni znajomi również dają o sobie znać. Niepozałatwiane wcześniej sprawy zaczynają się odbijać na Meadow.
  Starzy wrogowie nadal będą wrogami?

  http://juggler-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 175. Justin ratuje Selenie życie. Nawiązują ze sobą kontakt, stają się najlepszymi przyjaciółmi. Tylko że jest jeden mały problem. Justin ma przeszłość, o której pragnie zapomnieć. Ale czy może? Czy przeszłość do niego nie wróci, zabierając jego ukochaną przyjaciółkę? Uda im się przetrwać?

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=dbuZKu_2Ua0
  Blog: http://you-just-need-a-second-person.blogspot.com
  Zapraszam! (:

  OdpowiedzUsuń
 176. WWW.POMYLENI.BLOGSPOT.COM
  Wtedy nikt nie patrzył na płeć maleństwa, nikt się tym nie przejmował. Ta wiedza niczemu nie służyła. Liczyło się tylko to, że maleństwo jest zdrowe.
  Osiemnaście lat temu popełniono pomyłkę. Teraz ona rujnuje życie dwóch rodzin - bogatych milionerów oraz biedniejszych rozwodników.
  Mieli należeć do innych światów, jednak los sprawił, że tamtego dnia przekazano ich niewłaściwym ludziom. Teraz czas najwyższy poznać prawdę.

  Nazywam się Selena Gomez i zostałam podmieniona w szpitalu.

  OdpowiedzUsuń
 177. zwiastuny na blogi !
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 178. Rosalie Green to wbrew pozorom silna, młoda kobieta, choć jej wybuchowy charakter czasami komplikuje życie. Wspomnienia, przeszłość - zamknęła głęboko w sercu. Traumatyczne przeżycia zostawiła tylko i wyłącznie dla siebie. Emocje znała tylko ona i .. on. Ułożyła sobie życie. Czy spełni marzenia rodziców? Czy zacznie walczyć o swoje? A może wybierze dotychczasowe życie?
  http://just-one-spark-starts-a-fire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 179. W moim życiu liczę się tylko pieniądze i moje dziwki, ale ona przyciągała mnie na swój sposób."
  " Jego oddech. Zapach unoszący się w okół. Dający mi tyle satysfakcji. Jedna noc ?"
  " Teraz jesteś moja"
  " Kocham cię"
  " Jesteś jebaną suką"
  " Nie cofnę już czasu."
  " Masz być grzeczna, albo odstrzelę ci ten krzywy ryj! dziwko"
  " Nienawidzę cię."
  " Ty jesteś moją kurwą "
  http://nightmare-justinbieber.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 180. Rosalie Green to wbrew pozorom silna, młoda kobieta, choć jej wybuchowy charakter czasami komplikuje życie. Wspomnienia, przeszłość - zamknęła głęboko w sercu. Traumatyczne przeżycia zostawiła tylko i wyłącznie dla siebie. Emocje znała tylko ona i .. on. Ułożyła sobie życie. Czy spełni marzenia rodziców? Czy zacznie walczyć o swoje? A może wybierze dotychczasowe życie?
  http://just-one-spark-starts-a-fire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 181. http://opowiadanie-blinger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 182. Zapraszam!
  1. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  2. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przewarzy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 183. Serdecznie zapraszam na historię, której jeszcze nie było. :)

  "Dary do nieba"

  Wśród zielonej trawy stoi skrzynka- stara, czerwona, drewniana. Ludzie wrzucają do niej listy, ostatnie słowa do osób, które odeszły już z tego świata. Listy te zbierane są przez posłańca, który dostarcza je do adresatów.
  Posłańcem tym jest Rafael, który zostaje wysłany na ziemię by zainterweniować w sprawie młodej dziewczyny o imieniu Naomi, której listy przepełnione są gniewem i wyzwiskami.

  Czy uda mu się pomóc Naomi?
  Czy rosnące uczucia między człowiekiem a aniołem mogą przetrwać?

  dary-do-nieba.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 184. "- Dlaczego tak się mnie boisz, Laura?
  - Ponieważ jesteś zły! Zabijasz ludzi, ranisz ich w tak brutalny sposób! Jak mam się ciebie nie bać?
  - Cóż, z jednego powodu. Nadal żyjesz, nie? Może nie na długo, ale tutaj jesteś, prawda?"


  Serdecznie zapraszam na pierwszy rozdział Incomprehensible

  Mam nadzieję, że odwiedzisz mojego bloga, wyrazisz swoją opinię na temat mojego opowiadania oraz jak ci się spodoba zaobserwujesz. Dziękuję xx

  OdpowiedzUsuń
 185. Osiemnastoletnia Zoe Ross napotyka na jednej z imprez niebezpiecznego, ale zarazem seksownego gangstera - Jasona Cooka. Od tamtej chwili jej życie zmienia się o 180 stopni. Ona staje się jego uzależnieniem - raz spróbujesz i już się nie oderwiesz. Dziewczyna jest przy nim taka bezbronna i nie ma pojęcia jak bardzo może go odmienić. Ale charakter Jasona jest dość trudny, przez co często mają problemy. Wszyscy odradzają Zoe utrzymywania znajomości z Jasonem, lecz ona już nie może przestać. Czy młody gangster sprowadzi na nią same kłopoty? Jak potoczą się ich losy?
  Tego dowiesz się czytając:
  http://danger-when-it-is-not-everything.blogspot.com
  Zapraszam, Klaudia x

  OdpowiedzUsuń
 186. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś w mgnieniu oka stracił wszystko na czym Ci zależy? Jak poradziłbyś sobie bez tego? Miłość, rodzina, dom- i co tak naprawdę jesteś w stanie zrobić, aby to odzyskać?
  Wykończyłaby cię świadomość, że ktoś kogo kochasz cierpi, czy fakt, że sam zesłałeś jej taki los? Nadejdzie pewien dzień, kiedy w twoim życiu pojawi się osoba, która odwróci je o sto osiemdziesiąt stopni, nawróci cię. Pytanie brzmi: czy jesteś w stanie się poświęcić?
  Szereg niespodziewanych zdarzeń i tylko jedne drzwi prowadzące do wolności.

  Jak potoczą się losy dwójki młodych ludzi, którzy sami będą musieli zawalczyć o swoje życie- dowiesz się czytając DEVOTED.

  devoted-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 187. Justin Bieber. Na pewno słyszeliście o tym człowieku. Zamożny biznesmen, spadkobierca wspaniałej fortuny, najbardziej pożądany, magiczny i uroczy kawaler w Nowym Jorku.

  Proste życie Bridget Martin na zawsze zmienia się nocy której spotyka najbardziej pociągającego mężczyznę jakiego kiedykolwiek widziała na oczy. Rozpoczyna się gra w uwodzenie. Ale co się stanie gdy to pragnienie zmieni się w coś innego?

  "On jest niesamowicie przystojny....po prostu zbyt piękny dla mnie" - Bridget
  "Ale nigdy nie wiesz jak piękne może być zło"

  Zapraszam na: http://poisoned-with-love-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń