Bohaterowie


1  2  3
Rosalie Sykes, lat 17
[ music ]

" Szkoła. Dom. Narkotyki. Alkohol. Żadnych imprez, żadnych chłopców. Żadnych reguł, zero podporządkowywania się. Znajoma twarz, jednak dla wszystkich pozostaje tajemnicą. Nie pozwolę wejść do mojego świata nikomu. Możecie z tymi brudnymi butami spadać ode mnie jak najdalej. Nie liczcie na nic, i tak jesteście dla mnie śmieciami. Bezużyteczni, niosący zło. Nie zaufam wam już nigdy więcej. Nie zasługujecie na mnie, moją miłość i jakiekolwiek zainteresowanie z mojej strony.
Tak, może i pojawił się ktoś. Może jest warty wpuszczenia go do tego świata. Może potrzebuję być przy nim, opiekować się nim. Może to go pragnę w swoim życiu, które potrafi zmienić na tyle, że robię się nagle miękka i ckliwa. Może to on sprawia, że przestaję patrzeć z nienawiścią na świat i wszystkich tych ludzi, którzy tak mnie krzywdzą. Niech zostanie przy mnie. Tylko tego chcę."1  2  3
Justin Bieber, lat 21

" Wszystko jest dobrze. Tęsknię za czymś chociaż nie wiem co to jest. Patrzę na zdjęcia, ale nie widzę w nich nic znajomego. Gdy zamykam oczy widzę ją. Tak! Ona tu jest i uśmiecha się do mnie. A teraz macha ręką. Szepce ciche "kocham Cię" a, gdy odwracam na chwilę wzrok, znika. Panikuję. Szukam jej wszędzie, ale jedyne co mi po niej zostało to te dwa słowa odbijające się echem w mojej głowie.- Ja też Ciebie kocham! Wracaj! Proszę!- łkam cicho błądząc rękoma w powietrzu. Nagle upadam. Widzę mnóstwo pająków. Idą do mnie! Uciekam jak najdalej mogę aż w końcu trafiam tam i znów jest ona. Podaje mi coś, ale co to? Nóż! Uśmiecha się tak pięknie, subtelnie. Gładzi palcami mój policzek a ja po prostu tulę ją do siebie.- Nie uciekaj mi. Już na zawsze będziemy razem.- szepce do niej, jednak ona znów się oddala. Zaczynam płakać. Czuję, że wszystko i wszyscy mnie opuścili. Ona była tym wszystkim i znów jej nie ma. Sięgam po nóż, ostre ostrze dotyka moich nadgarstków a już chwilę później spływa po nim czerwona maź. Więcej. Więcej. Nie przestaję i robię coraz to nowsze rany. Nagle budzę się. Czuję jej obecność, ale nikogo nie ma. Jest ciemno. Spoglądam na ręce. SĄ TU! Jednak ból już zmalał. Mija kolejny dzień, znów zasypiam i wszystko się powtarza."


Inni: Jason, Emily

3 komentarze: